İnsan Kaynakları

insankaynaklari

Doğu Marmara Sağlık Meslek Lisesi İnsan Kaynakları Birimi; çalışanların kurumun ilke ve hedeflerini benimsemelerini sağlamak, aynı zamanda kendilerini geliştirebilecekleri, yaratıcı yönlerini ortaya koyabilecekleri ve en verimli şekilde çalışabilecekleri ortamı hazırlamak üzere faaliyetlerini sürdürmekte, öte yandan benimsediği sürekli gelişim felsefesi ile faaliyetlerinin temelini teşkil eden insan kaynakları uygulamalarının sürekli geliştirilmesi, yeni uygulamaların hayata geçirilmesi ve sistemin iyileştirilmesini sağlamak üzere de çalışmalar sürdürmektedir.

Eğitim ve gelişimin ömür boyu devam eden bir süreç olduğunun bilincinde olan Kurumumuzda, yukarıda belirtilen kapsamda;

* Kurum içi düzenlemeleri çalışanlarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak gerçekleştirmek,
* Çalışanlarımızın memnuniyeti ve iş doyumunu ön planda tutmak,
* Çalışanlarımızın performanslarını artırmaya yönelik etkinlikler planlanmak,
* Çalışanlarımızın işbirliği ve takımla çalışma anlayışını benimsemelerini sağlayacak çalışmalar yapmak,
* İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi uygulamalarını sürekli geliştirmek, temel hedeflerimizdir.

Başvurduğunuz bu ilan genel başvuru niteliğindedir. Belirli bir pozisyona bağlı olarak yayınlanmamaktadır. Özgeçmişiniz ileride oluşabilecek uygun pozisyonlarda değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması halinde sizinle irtibata geçilecektir. Doğu Marmara Sağlık Meslek Lisesine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, çalışma yaşamınızda başarılar dileriz.

Adınız Soyadınız (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Telefon Numaranız

Kısa Özgeçmişiniz

Cv'nizi Ekleyiniz

kurucu

Doğu Marmara Sağlık Meslek Lisesi olarak 2002 yılından bu yana eğitime olan inancımızla kurduğumuz ve giderek geliştirdiğimiz okullarımızda “milli değerlerimize bağlı,dünyadaki yenilikleri gelişmeleri takip eden,kalite çıtasını sürekli yükselten,insanı merkeze alarak farklılıklara saygı duyan, karakter gelişimini önemseyen,hoşgörülü ve şeffaf” eğitim felsefemizi kendimize ilke edindik.

Amacımız,öğrencilerimize saygın meslekler kazandırarak geleceğe güvenle bakmalarını sağlamak ve nitelikli yetişmiş bireyler olarak onları topluma kazandırmak.

Okullarımızda, uzman eğitim kadromuzla,donanımlı atölyelerimizde,aynı zamanda anlaşmalı olduğumuz kapasiteleri yüksek hastanelerde staj imkanı ile öğrencilerimize teorik ve pratiğin bir arada olduğu dinamik bir eğitim veriyoruz.
Okulumuz,Türkiye’de ilk açılan özel sağlık meslek liselerinden birisidir. Bu özelliği ile diğer eğitim kurumlarına ilham kaynağı veren kendi alanının rol modeli olmuştur.

Öğrencilerimizi çok yönlü bireyler olarak yetiştirmek, sosyal ve duygusal gelişimlerini sağlamak, onları bireysel olarak gelebilecekleri en üst seviyeye taşımak en önemli hedefimizdir. Öğrencilerimizin eğitim hayatları süresince mutlu ve başarılı olmaları için destek veriyor, onların yanlarında yer alarak rehberlik ediyoruz.

Öğrencilerimizin sevgi, saygı, hoşgörü, güven,uzlaşma ve paylaşma gibi değerleri içselleştirmelerine ,akademik başarıyı hayatla ilişkilendirmelerine özen gösteriyoruz; öğrencilerimizin mutluluğunu ve kişilik gelişimlerini önemsiyoruz.Öğrencilerimizin donanımlı birer meslek erbabı olarak mezun olmalarını,onların topluma katkılarını görmek en büyük heyecanımız. İş hayatında ve özel yaşamlarında gösterdikleri başarıların yakından takipçisiyiz. Bu süreçteki payımızın, öğrenciler ve velilerimiz tarafından fark edilip bizlere ömür boyu süren sevgi saygı seli olarak dönmesi en büyük mutluluğumuz.

tarihce1

Boyut Eğitim Kurumları olarak her zaman hedefimiz takip eden değil takip edilen olmaktır. Bu yüzden de eğitim dünyasının öncü girişimleri önceliğimiz olmuştur. Yapılanı, var olanı değil; yapılmayanı veya yapılanı alışılmışın dışında, farklı boyutlarla ele almayı tercih ettik.

Özel eğitim okulumuzla 2002 yılında faaliyete başladığımızda Türkiye’de engelli çocuklarımızın okul ihtiyacını görerek bu alanda önce Sakarya’da sonra İstanbul’da olmak üzere onların yaşama daha yakın olabileceği okullar açtık.

Türkiye’de sağlık personeli açığı bilinen ancak bir türlü çözülemeyen bir sorundu. Bu ihtiyaçtan hareketle 2009 yılında Türkiye’nin ilk özel sağlık meslek lisesini Özel Doğu Marmara Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ni hayata geçirdik.

2013-2014 yılında Özel Doğu Marmara Anadolu Sağlık Meslek Lisesi olarak ilk mezunlarımızı verdik. Onların hem meslek sahibi olmaları hem de çeşitli üniversitelerde eğitim hayatlarına devam etmelerini görmek bizi mutlu kılmıştır. Birçoğu üniversite ile çalışma hayatlarını bir arada götürerek lisemizde aldıkları eğitimin meyvelerini toplamaya başladılar.

misyonvizyon

Boyut Eğitim Kurumları olarak her zaman hedefimiz takip eden değil takip edilen olmaktır. Bu yüzden de eğitim dünyasının öncü girişimleri önceliğimiz olmuştur. Yapılanı, var olanı değil; yapılmayanı veya yapılanı alışılmışın dışında, farklı boyutlarla ele almayı tercih ettik.

Misyon : Çağın ve toplumun ihtiyaçları doğrultusunda, en modern sınıflarda ve en doğru sistematikle; kendine güvenen, bilgiye ulaşma ve bilgiyi kullanma becerisine sahip, insana ve çevresine duyarlı, ahlaki değerlerle donatılmış, sağlık alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış, ülkemizi geleceğe taşıyacak bireyler yetiştirmek.

Vizyon : Hayat boyu öğrenmeyi kendine ilke olarak benimsemiş, sağlık alanında değişen ihtiyaçlar doğrultusunda yeniliklere ve gelişmelere açık, insan ilişkileri konusunda sevgi, saygı ve duyarlılığı prensip olarak benimseyen, insanlara yardımcı olmayı ilke edinen, bilinçli sağlık personelleri yetiştirmek ve örnek bir eğitim kurumu olmak.

Kayıtlar Devam Ediyor
Bilgilerinizi 
İletin, Biz Sizi Arayalım
En Kısa Zamanda Dönüş Yapılacaktır
Gönder
close-link

Erken Kayıt Dönemi

Hemen Şimdi Bilgilerinizi
Paylaşın


Biz Sizi Arayalım
Beni Arayın